Adipex

Tabletky na chudnutie Adipex

Liek na chudnutie menom Adipex retard bol stiahnutý z predaja EU.Pretože rizika nežiadúcich účinkov boli omnoho vyššie ako prínos samotnej liečby. Adipex retard obsahuje účinnú látku fentermin, ktorá je síce účinná, ale nesmie sa brať dlhšie ako 3 mesiace. Počas liečby všetko funguje, avšak pokiaľ ste ho vysadili nastal rýchly a nežiadúci jojo efekt.

 Má jedny z najhorších neželaných účinkov. Telo oslabuje a nedodáva dávať potrebné živiny. I z tohoto dôvodu by sa nemal podávať obéznym ľudom, pretože by zhoršoval ich zdravie.  Po konzumácii ste mohli začať sledovať následky akými sú  nespavosť, pocity na vracanie, ťažkosti so srdcom, pľúcnej embólie. Adipex retard  je rizikovo nebezpečný a nie je vhodný pre žiadneho človeka. Dnes už nájdete lieky s menšími neželanými a lepšími výsledkami.

Adipex retard nie je vhodný pre ľudí, ktorí majú ťažkosti so srdcom, vysokým tlakom, vysokým tlakom v pľúcach. Zadujú sa sem aj  ľudia s  poruchami štítnej žľazy, či poruchami funkcie pečene a ľadvín. Podanie fenterminu by mohlo mať i smrteľné následky. Preto sa v mnohých Európskych krajinách predaj prísne zakázal. Na Slovensku už tento liek nenájdete. Nepríjemné je, že tento liek sa snaží na čierno si zohnať mnoho ľudí, čo chcú schudnúť. Túžba schudnúť je tak silná, že nedbajú na riziko, aké môže byť spojené s užívaním tohto lieku.

Na druhú stranu je smutné a možno i mnohých prekvapí fakt, že sa tento liek snažia mnohí obézni ludia nájsť aj na čiernom trhu, kde nie je vysoká len daň, ale i cena.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *