tabletky bez receptu

Tabletky na chudnutie bez predpisu a receptu

Tabletky na chudnutie už nemusíte žiadať u svojho odborného lekára. Stačí sa jednoducho zastaviť v lekárni a spýtať sa na dostupné lieky na chudnutie, ktoré sú u nás povolené a najviac žiadane. Váš lekárnik alebo lekárnička vám určite poskytne niekoľko druhov tabletiek.

Dávkovanie je určené na tikete daného obalu, ale i na návode. Opýtať na vyváženejšie užívanie sa môžete aj u lekárnika a svojej lekárničky. Lieky bez receptu sú tak isto ako i ostatné overené na Slovenskej republike. Takže sa nemusíte báť, že by ste si kupovali nekvalitné výrobky.

Na druhú stranu sú lieky bez predpisu a receptu o niečo drahšie, takže sa pripravte na to, že obetujete omnoho viac peňazí. Je nutné si hlavne uvedomiť i to, že tabletky sa musia užívať dlhodobo, teda aby ste začali pociťovať zlepšenie. Prvé účinky budete cítiť možno až po mesiaci, takže rozhodnúť sa brať tablety len na 2 – 3 týždne nie je dobrý nápad. Tak ako každá kúra i táto potrebuje svoj čas.

Určite lepšou voľbou je, keď si tieto tabletky u lekára predpíšete, tie však predpisuje hlavne v rizikových prípadoch, kedy ste už vyskúšali všetky možnosti chudnutia. Pokiaľ sa rozhodnete kúpiť lieky na vlastnú päsť, tak si uvedomte, že musíte jesť racionálne a uvádzať svoje telo do pohybu, aspoň 3 – 5 krát do týždňa.