jojo efekt

Tabletky na chudnutie bez jojo efektu

Tabletky na chudnutie ste si už mnohí mohli všimnúť z reklám, ale i vo výlohách v lekárňach, či špecializovaných obchodoch. Mnoho výrobcov zaručuje 100 % výsledok schudnutia. Ale je to naozaj tak? Ako sa vraví bez práce ne sú koláče, platí to i dodnes.

Preto, aby ste schudli musíte niečo spraviť. Pravidelne a racionálne stravovanie, piť vodu a samozrejme dodržiavať pravidelný pohyb. Bez týchto aspektov síce môžte schudnúť, ale výsledky budú menej výrazné. Pokiaľ sa vám podarí schudnúť na požadovanú váhu, je už len na vás či si ju udržíte alebo sa vrtite späť k ešte vyššej.

Keď vysadíte tabletky musíte sa stravovať a vykonávať pohyb ako predtým. Pokiaľ sa vrátite k minulému životu, ešte pred chudnutím môžete sa tešiť na takzvaný jojo – efekt. Kedy sa na vás budú nabaľovať ďalšie kilá. Deje sa to pre to, lebo práve váš predchádzajúci životný štýl vám spôsobil obezitu. Dodržať diétu musíte teda po celý zvyšok života. Je to smutné, ale je to tak, bez toho to jednoducho nepôjde.

Mnoho ľudí dokázalo prekonať jojo –efekt, tak prečo i vy? Veď stačí odbúrať mastnú a vysoko energetickú stravu. Zmieriť sa musíte i s tým, že si odopriete chutné, ale nezdravé jedlo z fastfoodov atd. Obmedziť alkohol a nahradiť ho čistou a minerálnou vodou. Treba si urobiť jedálniček tak, aby ste diétu požadovali na pravidelný režim, aby ste ju nepociťovali ako nutnosť. Pokiaľ sa s ňou nezmiernite, v budúcnosti budete mať problém udržať si správne stravovanie.