chudnutie na bežeckom páse

Chudnutie na bežiacom páse

Bežiaci pás patrí k obľúbeným nástrojom, ktoré sú v posilňovni najčastejšie využívané. Princíp tohto stroja je veľmi jednoduchý, stačí si nastaviť intenzitu, podľa ktorej sa váš pás bude pohybovať. Na vás je len, aby ste využili svoje nohy. Mnoho z vás si určite povie, že behať môže i na voľnom priestranstve, ale i bežiaci pás má svoje výhody.

Využívať ho môžete hlavne vtedy, ak napríklad vonku prší alebo sú chladné ročné obdobia. Mnohí ľudia využívajú bežiaci pás hlavne z toho dôvodu, že je pás rovní a nehrozí, že by ste sa podkli napríklad o kameň alebo nerovný terén. Na druhú stranu, si za využívanie bežiaceho pásu platiť. Výhodnejšie je, ak si zakúpite pernamentku, kde je zľava dlhodobejšia.

Vráťme sa však k téme chudnutiu. Chudnutie je pre mnohých z nás veľkým problémom. Nesprávne jedlo, málo vody v tele a samozrejme málo pohybu, ktorý má mnoho z nás málo. Je to z hlavne kvôli pracovnej vyťaženosti, ktorá sa každým rokom zvyšuje.

Predtým než sa rozhodnete cvičiť na bežiacom páse, treba zmeniť jedálniček a samozrejme nejesť nič ťažké než pôjdete cvičiť. Najesť sa minimálne hodinu pred cvičením a hlavne nezabúdajte piť. Chudnutie na bežiacom páse sa týka hlavne brucha, stehien a lýtok. Nezabúdajte ani na ruky, ktoré je nutné pravidelne striedať.

Popri cvičení na bežiacom páse sa môžete pozerať na televízor alebo si môžete vypočuť mp3 so svojimi pesničkami. Pri pravidelnom behaní na bežiacom páse sa môžete tešiť na pevné stehná, zadoček a útle boky.