tabletky na chudnutie z kapusty

Tabletky na chudnutie z kapusty

To že ma kapusta veľmi dobrý vplyv na náš organizmus vedeli už naši predkovia.  Kapustové polievky si varíme v našich domácnostiach, až dodnes. Veľa z nás ani len netuší, aké má vitamíny a pozitívne vplyvy na naše telo. Pomáha nám schudnúť, zbaviť sa celulitídy, dáva nám množstvo energie a hlavne veľa vitamínov.

Aby sme však tieto účinky pocítili, museli by sme zjesť každodenne 4 misky kapusty. Ale povedzme si úprimne, kto z nás by vydržal jesť každý deň kapustu, vyvárať ju a znášať ten zápach? Asi nikto z nás po čase by vás to iste omrzelo. Preto je pre vás už dostupný liek, ktorý je tak silný, že obsahuje 4 polievky. Nemusíte variť, ani cítiť zápach z polievky, jednoducho stačí prehltnúť tabletku.

Tieto tablety vyskúšalo už mnoho známych hercov, ale i spevákov, ktorí si účinky tabliet nevedia vynachváliť. Každá tableta obsahuje výťažky z bielej, červenej a zelenej kapusty, ktoré aktívne pôsobia na odstraňovanie tukov.  Vďaka zelenej zmiznú kilá a centimetre navyše. Vďaka bielej kapuste sa odstráni celulitída a zmizne efekt pomarančovej kože. Červená kapusta zvyšuje účinok týchto dvoch 100% prírodných výťažkov.

Ak počas užívania schudnete viac ako 4 kilá za týždeň, odporúča sa užívanie vynechať na 2 dni a následne v užívaní pokračovať.  Tuk sa odstraňuje postupne z každej problematickej oblasti ( z brucha, pásu, stehien, zadku , schudnite i vy prirodzenou cestou a udržte si skvelú kondíciu.