Fitoslim

FitoSlim – tabletky na chudnutie? Ne – niečo oveľa lepšie!

Ak hľadáte spôsob ako jednoduchšie schudnúť, určite ste už natrafili na množstvo rôznych tabletiek na chudnutie ktoré sľubujú zázraky. Počiatočná skepsa býva zväčša prekonaná úžasnými výpoveďami ľudí, ktorí dané tabletky údajne vyskúšali a pomohli im. No hej, ale zväčša sú tieto výpovede iba vymyslené… To však našťastie neplatí pre všetky prípravky a zďaleka nie pre Fitoslim. Ten je totiž iný.

FitoSlim – nápoj na chudnutie vznikol na základe zaujímavého poznatku. Vedeli ste že vláknina je nestráviteľná a nemá žiadnu kalorickú hodnotu? Áno presne tak. Čím viac vlákniny zjete, tým menej zjete „normálneho“ kalorického materiálu ako sú sacharidy, tuky a bielkoviny. Nechceme vás ale dlho trápiť teóriou. To podstatné je, že FitoSlim je vyrobený z takzvanej supervlákniny, ktorá dokáže svoj objem zväčšiť až niekolko sto krát. Predpoklad nestráviteľnosti je samozrejme stále zachvaný. Z toho vyplýva jednoduchý dôsledok. FitoSlim zaplní váš žalúdok zdravou vlákninou a vy jednoducho zjete menej potravy. Že vďaka tomu zákonite schudnete, nemusíme prízvukovať. To však nie je všetko.

Ohromný spaľovač tukov

FitoSlim nebojuje s vaším tukom iba za pomoci vlákniny a má aj ďalšie silné zbrane. Predovšetkým kyselina Hydroxycitrónová funguje ako mocný spaľovač tukov. FitoSlim obsahuje špeciálnu formu tejto kyseliny, ktorá je schopná vstrebať sa do organizmu bez zbytočného oneskorenia. Môže tak začať čím skôr kolovať vašou krvou rovno k tukovým zásobám a postupne ich rozpúšťať. Tento pozoruhodný prípravok tu však svoje poslanie nekončí.

Ochrana vašich svalov

Možno ste už počuli o tom, čo spôsobuje že sa dostaví obávaný Jo-Jo efekt. Tento nepríjemný jav vzniká u mnohých ľudí tesne po ukončení redukčnej kúry. Človek začne postupne priberať na váhe a o pár mesiacov váži viac ako pred tým než sa vôbec rozhodol schudnúť. Toto zavrhnutia hodné správanie nášho organizmu zapríčiňuje najmä to, že počas chudnutia sa kalorický deficit podpíše aj na strate kostrového svalstva. Ale pozor! Veď predsa svalstvo je ten hlavný element, ktorý spotrebováva najviac energie v tele. Vďaka tomuto úbytku svalovej hmoty sa spomalí aj váš bazálny metabolizmus a po návrate k normálnej strave jednoducho priberiete oveľa viac.

Tomuto javu FitoSlim zabraňuje tým, že vás zásobí dôležitými aminokysleinami ako L-Glutamín a L-Leucín, ktoré sú schopné zabrániť nežiadúcemu odbúravaniu svalov. Vďaka FitoSlimu teda budete chudnúť rýchlejším tempom, nebudete mať pocit hladu a jedine s použitím FitoSlimu bude vaša svalová hmota v bezpečí.

Čo na FitoSlim hovoria iný ľudia?

FitoSlim nie je ako ostatné neúčinné tabletky ktoré sa vyhýbajú hodnoteniu reálnymi osobami. To je azda jeho najväčšia prednosť a vec za ktorú ho najviac chválime. Pozrite si videá a prečítajte si recenzie na cudzích blogoch.

Recenzie a články na iných blogoch

Videá s FitoSlimom